Strona główna / Grupy parafialne / Oaza Dzieci Bożych

Oaza

Oaza Dzieci Bożych

Spotkania ministrantów i scholi odbywają się w piątki o godz. 15.30.

Rozpoczyna się ono od wspólnego spotkania, które ma różny charakter i temat w zależności od okresu liturgicznego i aktualnych potrzeb wspólnoty. Później jest czas na śpiew, a następnie odbywają się spotkania formacyjne w małych grupach.

Grupa ministrantów kl.V i VI

Prowadzący: an. Katarzyna Włościak

Uczestnicy:

Tomasz Bejnar,  Sebastian Ostafin

Oprócz tradycyjnej posługi ministrantów swoje zadania pełnią również scholistki, podejmując posługę śpiewu, czytania modlitwy wiernych. Swoją posługę pełnią w niedzielę podczas Mszy Św. o godz. 8.00, a w tygodniu na Mszach Świętych wieczornych.

Grupa scholi kl.VI

Prowadząca: an. Aneta Łukasik

Uczestniczki:

Anna Faron, Aleksandra Zębik, Karolina Ziółkowska, Aleksandra Zelech

Grupa scholi kl. V

Prowadząca: an. Ewelina Faron

Uczestniczki:

Klaudia Balicka, Angelika Ślęczka, Dominika Wójcik

W naszej wspólnocie działa szkółka gitarowa. Zajęcia prowadzone są w dwóch grupach po 6 osób w następujących dniach: poniedziałki godz. 16.00 oraz środy  godz. 16.00.

Zapraszamy wszystkich chętnych do wspólnego muzykowania.

(Wymagany własny instrument).

Oprócz rekolekcji wakacyjnych i Oaz Modlitwy animatorzy systematycznie, raz w miesiącu(sobota) organizują całodniowe wycieczki na terenie Krakowa i okolic.