Młodzież

Spotkania młodzieży odbywają się w piątki. Rozpoczynają się Mszą Św. a następnie jest czas na integracyjne spotkanie przy kawie i ciastku, później mamy wspólne spotkanie, o różnej tematyce uwzględniającej potrzeby i oczekiwania wspólnoty. Po śpiewie kończymy wspólne spotkanie modlitwą i apelem jasnogórskim i rozchodzimy się na spotkania w grupach.

Grupa ONŻ III st.

An. Justyna Cecuga

Gabriela Biel, Aneta Łukasik

Grupa ONŻ I st.

An. Łukasz Wrona

Uczestniczki:

Ewelina Faron, Katarzyna Włościak

Grupa OND III st.

An. Dawid Faron

Michał Faron, Karolina Perek, Karolina Włościak

Grupa OND II st.

An. Marcin Faron

Maciej Faron, Mateusz Ostafin, Mateusz Piwowarczyk

Młodzież podejmuje posługę podczas Mszy Świętej oraz włącza się czynnie w życie parafii poprzez przygotowanie oprawy liturgicznej i muzycznej, oraz okolicznościowych spotkań (dożynki, koncert pieśni patriotycznej, opłatek, jasełka, koncert kolęd, spotkanie wielkanocne, dzień chorych i inne).

Raz w miesiącu młodzież wraz ze Wspólnotą Rodzin Domowego Kościoła gromadzi się na spotkaniu modlitewnym.

Ponadto w naszej wspólnocie działa szkółka gitarowa. Zajęcia prowadzone są w dwóch grupach po 6 osób w następujących dniach: poniedziałki godz. 16.00 oraz środy godz. 16.00.

Zapraszamy wszystkich chętnych do wspólnego muzykowania.

(Wymagany własny instrument).